Zobacz większe

Rewolucja zielonych koktaili - V. Boutenko

Nowy produkt

Pionierka witarianizmu Victoria Boutenko dzięki swoim prostym i potężnym mieszankom zamienia uciążliwy obowiązek jedzenia zieleniny w przyjemność rozkoszowania się pysznymi napojami warzywno- owocowymi. 

Więcej szczegółów

10 Przedmioty

33,97 zł brutto

Więcej informacji

We współczesnym świecie jemy często wysoko przetworzoną żywność, jesteśmy przepracowani i zestresowani, jemy w biegu. Nawet jeśli nie jesteśmy chorzy, cierpimy na kłopoty z koncentracją, bezsenność, ospałość i mamy wiele innych objawów spowodowanych niedoborami żywieniowymi. Autorka Rewolucji zielonych koktajli bierze na cel tę cichą epidemię, proponując prosty sposób na zrównoważenie diety. 
Czytelnik znajdzie tu wiele praktycznych wskazówek na temat doboru właściwych składników, ich łączenia a następnie miksowania w bardzo odżywcze i apetyczne koktajle a nawet zupy. Nie wymagają one długiego przygotowania, więc stanowią łatwy sposób na wprowadzenie ich do jadłospisu naszych dzieci a nawet naszych czworonożnych domowników.
Victoria Boutenko podaje także wiele informacji o dobroczynnych właściwościach chlorofilu, witamin i minerałów znajdujących się w zielonych częściach roślin. Zachęca do uzupełniania swoich codziennych posiłków naturalną, lekkostrawną dietą roślinną.

 

 

Książka, która jest obowiązkową lekturą każdego dbającego o swoje zdrowie człowieka.

Zielone koktajle są obowiązkową pozycją w moim jadłospisie.
Dlaczego? Co sprawia, że są takie dobre?

Odpowiedzi na te pytania znajdziesz właśnie w tej książce.

Poniżej możecie przeczytać kilka recenzji:

„Od momentu odkrycia zielonego koktajlu piję jego odmiany codziennie i dzielę się nimi z innymi. Tak bardzo przepadam za zielonymi koktajlami, że z radością będę je piła aż do ostatnich dni życia. Pokochali je gorąco wszyscy członkowie mojej rodziny i wielu naszych przyjaciół. Gdziekolwiek nie pojadę, otrzymuję nowe wieści od miłośników zielonych koktajli z całego świata. Dzięki codziennemu miksowaniu, badaniom naukowym i listom od naszych czytelników zebraliśmy w tej nowej książce najlepsze przepisy i podstawowe zasady tworzenia i spożywania zielonych koktajli.
Mam nadzieję, że Wy także z radością odkryjecie świat zielonych koktajli i znajdziecie ulubione przepisy pozwalające się cieszyć najlepszym zdrowiem. Szczęśliwego miksowania!”
VICTORIA BOUTENKO, Przedmowa

 

„Przez ponad trzydzieści pięć lat praktyki psychiatrycznej we współpracy z Harvard Medical School jedno wiedziałem na pewno: bardzo trudno zmienić ludzkie zachowania. Teraz Victoria Boutenko przekonuje mnie, że jest inaczej… Miesiąc zielonych koktajli zmienia samopoczucie i sposób myślenia. To duże osiągnięcie, jak na taką małą książkę”.
DR A. WILLIAM MENZIN z Harvard Medical School

 

„Ta książka otwiera nowe horyzonty i jest potrzebna ludziom, których zdrowiu zagraża jedzenie
przetworzonej żywności. Z perspektywy naturopatii, w tych przepisach znajdują się najważniejsze elementy uzdrawiające enzymy, aminokwasy, błonnik, minerały czy przeciwutleniacze. Victoria Boutenko to połączenie wielkiej ciekawości i błyskotliwego umysłu… Przyłączcie się do Rewolucji Zielonych Koktajli! Być może to najważniejsza książka roku!”