Zobacz większe

Potęga uzdrawiania intuicyjnego

Nowy produkt

Inna Segal "Potęga uzdrawiania intuicyjnego"

Więcej szczegółów

20 Przedmioty

42,05 zł brutto

Więcej informacji

Czy wiesz, że intuicja zawsze podpowiada Ci najlepsze rozwiązania? Naucz się, jak korzystać z metody Uzdrawiania wizualno-intuicyjnego, a odkryjesz sekret udanego życia. Ta książka to Twoje 21 kroków do pełni szczęścia i zdrowia.
Fenomenalne samopoczucie każdego dnia, świetna kondycja i sprawność intelektualna, umiejętność panowania nad stresem, skupienia myśli i powodzenie w każdej dziedzinie życia! Poznaj filozofię wellness, dzięki której rozbudzisz głos swojej intuicji, uwolnisz się od ograniczających cię negatywnych emocji i kompleksowo zadbasz o swoje ciało, ducha i umysł.
W poprzedniej książce, Sekretny język twojego ciała, Inna Segal radziła, jak z pomocą siły intuicji i metody Uzdrawiania wizualno-intuicyjnego uzdrowić swoje ciało.W Potędze uzdrawiania intuicyjnego Segal pokazuje, jak dzięki nim wieść harmonijne i bardziej świadome życie. Dowiedz się jak:
– zaakceptować swoje wady i zyskać pewność siebie,
– nauczyć się kontrolować stres,
– poprawić relacje z partnerem,
– wychować mądre i pewne siebie dzieci,
– przyciągnąć i zatrzymać przy sobie pieniądze,
– odkryć swoje talenty i powołanie zawodowe,
– wprowadzać optymizm we wszystkich obszarach życia,
– rozwinąć zdolność korzystania z zasobów intuicji.
Ćwiczenia, które znajdziesz w tym unikalnym podręczniku możesz dopasować do swoich potrzeb i stosować w dowolnej chwili. Korzystając z metod wizualizacji, medytacji, terapii kolorami lub podstawowych sposobów komunikacji ze swoim wewnętrznym głosem, poradzisz sobie z każdą trudną sytuacją. Masz szansę rozwinąć swój potencjał, rozbudzić ciekawość życia i codziennie poświęcić chwilę na to, by zapewnić sobie wyjątkowe duchowe SPA.
Przygotuj się na fantastyczną podróż do głębszej świadomości – podążając za głosem intuicji będziesz wieść wymarzone i inspirujące życie!