Zobacz większe

Czakra Gardła Żywioł Eter

Nowy produkt

Czakra Gardła Żywioł Eter

Więcej szczegółów

10 Przedmioty

29,50 zł brutto

Więcej informacji

Czakra Gardła - Żywioł Eter - Muzyka z cyklu Chakras and Elements /Czakry i Żywioły/ jest skomponowana z myślą o oczyszczaniu wibracją dźwięku i energią żywiołów centrów energii psychofizycznej, jakimi są czakry. Czakry są umiejscowione wzdłuż linii kręgosłupa od ośrodka guzicznego (czakra podstawy) do czakry korony na szczycie głowy (okolice ciemiączka). Każdej czakrze, czyli ośrodkowi energetycznemu w ciele przyporządkowana jest inna częstotliwość wibrowania (dźwięk), inny kolor oraz inny żywioł, który stymuluje i reguluje funkcjonowanie danej czakry. Od najbardziej podstawowych “ziemskich” ośrodków, po najbardziej “duchowe” położone w górnej połowie ciała. Wszystkie czakry spełniają ważne funkcje w życiu duchowym i psychicznym. Ich prawidłowe funkcjonowanie daje człowiekowi poczucie bezpieczeństwa, miłości, radości z tworzenia związków, otwiera go na wymiar duchowy i pozwala korzystać z intuicji. Prawidłowo rozwinięte wszystkie czakry są konieczne, aby człowiek mógł w pełni przeżywać szczęście.
Czakra gardła odpowiedzialna za nasze wyrażanie siebie, naszą kreację i swobodę działania w każdej sytuacji. Jest także odpowiedzialna za wyrażanie swoich uczuć i emocji. Jest to jeden z najbardziej czułych ośrodków na wszelkie emocjonalne blokady i zaburzenia energetyczne, prowadzące do najczęstszych chorób. Harmonizacja i oczyszczanie tej czakry przez afirmacje, muzykę i medytację powinno być codziennym obowiązkiem.
 Czakra Gardła (kolor światła: błękitny) - dźwięk G; żywioł: Eter (zgodnie ze starymi naukami sanskryckimi) - powiązana z tarczycą - odpowiada za gardło, uszy, nos, zęby, usta. Źle działająca powoduje trudności w wyrażaniu emocji, odtwórcze podejście do życia, a na poziomie fizycznym astmę, bóle gardła, problemy z tarczycą i słuchem.
Medytując z tą muzyką będziesz otwierać się na coraz wyższe uczucia Boskiej miłości, doskonałości i błogości.