Leczenie żywieniem Jadwiga Kempisty

Dostępność:
Jest Jest
Czas realizacji: 48 h
szt.
Cena netto: 38,10 zł 40,00 zł
„Leczenie żywieniem” to pozycja obowiązkowa dla osób, którzy odpowiedzialnie myślą o swoim zdrowiu. Autorka – Jadwiga Kempisty – bardzo kreatywnie wykorzystuje nie tylko tradycyjną wiedzę, obejmującą zakres zdrowego żywienia. Bazuje także na doświadczeniach pochodzących z innych kultur, np. chińskiej, staropolskiej, czy żydowskiej. Kempisty stara się łączyć te informacje z innowacyjnymi osiągnięciami medycyny molekularnej.
Jadwiga Kempisty od 40 lat pracuje jako lekarz, wykorzystując z powodzeniem różne metody leczenia naturalnego. Nieobce jej jest ziołolecznictwo, akupresura, akupunktura, homeopatia klasyczna, a także najnowsze osiągnięcia medycyny światowej. Swoją książkę „Leczenie żywieniem” Kempisty uzupełnia o dokładny program prawidłowego żywienia.
Główną zasadą stosowaną przez Jadwigę Kempisty jest wielopoziomowe podejście do pacjenta i jego dolegliwości. W książce „Leczenie żywieniem” wyraźnie zakreślony jest holizm, pozwalający traktować organizm jako całość. Autorka nie skupia się więc na leczeniu konkretnych elementów ciała, np. wątroby, lecz całego organizmu.