Zobacz większe

Odczytywanie aury dla początkujących

Nowy produkt

Richard Webster "Odczytywanie aury dla początkujących"

Więcej szczegółów

19 Przedmioty

30,34 zł brutto

Więcej informacji

Oto przystępny poradnik, dzięki któremu nauczysz się widzieć aurę, dowiesz się, jak wyczuwać jej energię i jak widzieć jej kolory, będziesz cieszyć się lepszym zdrowiem, nauczysz się stymulować swoje czakry oraz poprawisz swoje relacje z bliskimi.
Jeśli w chwilach radości lub podekscytowania widzisz wokół kogoś jasną, żółtą poświatę, a w chwilach złości brunatno-czerwoną mgiełkę, oznacza to, że widzisz aurę tej osoby.
Aura, czyli świetlista otoczka wibrująca wokół ciała każdego człowieka – to nic innego, jak fizyczny przejaw jego duszy – może ona dostarczyć wielu informacji na temat danej osoby. Energia przepływająca przez aurę stanowi odbicie osobowości, stylu życia, myśli i emocji, a także zawiera pełny zapis jej przeszłości, teraźniejszości, a nawet przyszłości. Analizując wygląd i kolor aury, można poznać ogólną postawę życiową, charakter, chwilowy nastrój, pragnienia oraz aktualny stan zdrowia człowieka.
Teraz możesz nauczyć się widzieć tę energię, która emanuje zarówno od ciebie, jak i innych ludzi. Dowiesz się, jak wyczuwać aurę, jak widzieć jej kolory i interpretować ich znaczenie. Jeśli zaś nauczysz się odczytywać aurę to, między innymi, będziesz cieszyć się lepszym zdrowiem oraz nauczysz się stymulować swoje czakry. Widzenie aury innych ludzi umożliwi także odczytanie ich intencji wobec ciebie. Będziesz wiedzieć, czy znajdujesz się w otoczeniu osób z pozytywnym nastawieniem, czy może tzw. „wampirów energetycznych”, dzięki czemu poprawisz swoje relacje z ludźmi.
Poznaj potężne źródło informacji na temat aury i jej znaczenia dla zdrowia i sukcesu.