Zobacz większe

Spokój umysłu

Nowy produkt

Spokój umysłu

Autorzy: Thich Nhat Hanh

Oto fenomenalny trening uważności przeprowadzony przez samego mistrza zen Thich Nhat Hanha – piękna recepta na szczęście i głęboki spokój! Tylko tu znajdziesz proste medytacje, ćwiczenia i techniki na pokonanie stresu i pełne zadowolenia z życia.

Więcej szczegółów

30 Przedmioty

33,85 zł brutto

Więcej informacji

Oto piękna recepta na szczęście i głęboki spokój samego mistrza zen Thich Nhat Hanha!

Thich przypomina, że jedynym sposobem na to, by cieszyć się każdym momentem swojego życia i odczuwać jego piękno, jest pełna integracja ciała i umysłu. Stanie się to możliwe tylko poprzez codzienną praktykę uważności. To dzięki niej dowiemy się, że w każdej chwili możemy osiągnąć szczęście. Możemy się cieszyć, gdy siedzimy, gdy idziemy, gdy leżymy, gdy coś pijemy, gdy sprzątamy.

Łącząc starożytną mądrość buddyjską i poglądy współczesnych naukowców, Thich oferuje konkretne, proste ćwiczenia, medytacje i techniki uważności, które możemy praktykować na co dzień. Dzięki nim:

  • Pozbędziemy się stresu i zaczniemy odczuwać radość.
  • Uzyskamy głęboką świadomość ciała i umysłu.
  • Uzdrowimy ciało i umysł.
  • Osiągniemy autentyczny spokój, dobrobyt i szczęście.

 Podstawą szczęścia jest uważność. Do szczęścia niezbędna jest świadomość szczęścia.

Thich Nhat Hanh – mistrz zen, nominowany do Pokojowej Nagrody Nobla; jeden z najważniejszych czołowych nauczycieli buddyjskich znanych na całym świecie. Jego poprzednie książki sprzedały się w USA w ponad 2 milionach egzemplarzy każda. Obecnie mieszka w Plum Village, na południu Francji, gdzie uprawia własny ogród, pisze i uczy o sztuce świadomego życia.