Witamy :-)

Nasz Internetowy Sklep „Alfatonzdrowie” działa na rynku już kilka lat i ma już wielu stałych zadowolonych klientów. Zaczynaliśmy od wydawania nagrań z medytacjami, a obecnie poszerzyliśmy naszą ofertę o płyty CD i książki o zdrowiu a wkrótce włączymy do sprzedaży również produkty bio.. Nasz sklep jest do Państwa dyspozycji przez 24 godziny na dobę. Posiadamy bardzo szeroki wybór książek z dziedziny naturalnych sposobów wspierania zdrowia, rozwoju duchowego, medycyny naturalnej, filozofii itp. Posiadamy w swojej ofercie także muzykę do medytacji i do synchronizacji półkulowej. Są tu tytuły niespotykane w innych księgarniach internetowych czy tradycyjnych. Jest to możliwe dzięki temu, że współpracujemy z największymi wydawcami i dystrybutorami w Polsce.

Gwarantujemy fachową obsługę. Informacje o nowościach i zapowiedziach otrzymujemy bezpośrednio od wydawnictw, co daje pewność klientowi, że są to informacje wiarygodne i rzetelne.

Posiadamy bardzo atrakcyjne ceny i rabaty dla naszych stałych klientów oraz liczne promocje. Zostań naszym stałym klientem, gdyż specjalnie dla Ciebie proponujemy promocję punktową a także promocje okazjonalne:)